පළකල දිනය : Tue, Aug 2nd, 2016

අම්මාගේ දේහය ළඟ තනිරකින පුංචි පුතාගේ දුක්බර කතාව

sad newsඉපදෙන අපි කාටත් මියයෑම කියන ලෝක ධර්මතාවයට මුහුණ දෙන්න වෙනව. හැබැයි මරණයේ වේදනාව දරාගැනීම එක එක්කෙනාට වෙනස්. වැඩිහිටියෙකුට තම සමීපතමයෙක් මිය ගියාම දුක දැනෙන විදියට නෙවෙයි පොඩි දරුවෙකුට ඒ දේ දැනෙන්නෙ.

අවුරුදු තුන හතරෙ වයසෙ දරුවෙකුට ඒ දේ කොහොම දැනෙනව ඇත්ද? විශේෂයෙන්ම ඒ වගේ වයසක ඉන්න දරුවෙකුට තමන්ගෙ අම්ම මිය ගියාම මොනවගේ පාළුවක් දැනෙනව ඇත්ද?

මේ පිලිපීනයේ කුඩා දරුවෙක් තමන්ගෙ අම්මා මියයාමේ සොවින්, ඇයගේ දේහය ලඟටම වෙලා ඉන්න දුක්බර ඡායාරූප ටිකක්. ඒත් මේ අම්මව මෙහෙම හැමදාම තියාගන්නත් බැහැනෙ. එතකොට ඔහු මෙහෙම තනිරකින්නෙ කාටද?sad stories about mother and child (1) sad stories about mother and child (2) sad stories about mother and child (3) sad stories about mother and child (4) sad stories about mother and child (5) sad stories about mother and child (6)උපුටා ගෑනීම නෙත් වේබ් අඩවියේන්

ඔබගේ අදහස් උදහස් එක්කරන්න

Back to Top Button