පළකල දිනය : Thu, Dec 8th, 2016

දුමින්දගේ සෞඛ්‍ය තත්වය නැගනිය වෛද්‍ය වාර්තා සහිතව කරුණු පහදයි

හිටපු පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී දුමින්ද සිල්වා මහතාගේ සෞඛ්‍ය තත්වය හා ඔහුට සිදු කරන ලද සැත්කම් ආදිය සියළු වෛද්‍ය වාර්තාද සහිතව ඔහුගේ නැගනිය වන දිලිනි ඈන් සිල්වා විසින් සිය ෆේස්බුක් පිටුව ඔස්සේ ප‍්‍රසිද්ද කර ඇත.

අදාල යොමුව මෙතනින්duminda-silva-sister-dilini-silva-speaks

Comments පලකිරීමට පහතට යන්න


Displaying Comment 1
Have Your Say
  1. Abaran silva says:

    දුමින්ද සිල්වා කියන්නේ දේශපාලකයෙක් හිටපු මහජන මන්ත්‍රී කෙනෙක් භව විතරයි මම දන්නේ.නමුත් අද ඔහු සිරකරුවෙක්. .සිරකරුවෙක් වගේම මුලු මහාත් ලෝකයාත් දන්නේ ලෙඩෙක් හෑටියටයි. ඉතින් මහතුනේ සියලුම හිරකාරයෝද මිනිස්සු ය කියන පාටයයි .මේ අපේරටේ පාදඩ බූරු දේශ පාලකයෝ ඒ ටික දන්නේ නෑති හෑටි .වියරුව පලිගෑනීම බද්ද වෙච්ච මෝඩ කම.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to Top Button