පළකල දිනය : Tue, May 23rd, 2017

බුකිය රත් කල බොරු කෙල්ල නිසා ගීතාගේ ඇත්තම දුව එළියට

ගීතා කුමාරසිංහ මහත්මිය පසුගිය දවස්වල බොහෝ කතා බහට ලක්වූ චරිතයක් වුණා.

ඒ ඇයගේ මන්ත්‍රීධුරය අහිමි වීමත් සමගයි.

ඒවගේම ඇයගේ දුව යැයි පැවසෙන කාන්තාවකගේ ඡායාරූපද සමාජජාල මාධ්‍යන්වල පළවුණා.

මේ ගැන ගීතා කුමාරසිංහ මහත්මිය පවසුවේ අදාළ ඡායාරූප තමන්ගේ දියණියගේ නොවන බවයි.

“මම කම්පාවට පත්වුණා මේ ප්‍රශ්නේ ගැන. වෙනත් ගැහැණු කෙනෙකුගේ ඡායාරූප වගයක් මුහුණු පොත හරහා යවනවා. මගේ දුව මේ ලංකාවේ දැකලා තියෙනවානම් ඒඅපේ ඥාති පිරිස පමණයි. ඇය කවදාවත් ඡායාරූපයකටවත් ඉන්න කැමති නෑ. ඇය ලංකාවේ හිටියේ නෑ. විශ්ව විද්‍යාල ජීවිතය ගත කලේ ඇමෙරිකාවේ. එයා විශ්ව විද්‍යාලයේ විභාග පාස් කරලා ලංකාවට ඇවිත් රැකියාවක් කළා. ඒ මාධ්‍යවේදිනියක් හැටියට. මට ඒක ගැන ආඩම්බරයි. මගේ දුව කිය කියා වෙන වෙන ගැහැණුත් ඉන්නවාලු”

ඔබගේ අදහස් උදහස් එක්කරන්න

Back to Top Button