පළකල දිනය : Fri, Jun 9th, 2017

වියෝ වූ ප්‍රින්ස්ගේ රෝහල් බිල තවමත් ගෙවා අවසන් නෑ..

“අප අතරින් වියෝ‌ වූ ප්‍රින්ස් උදය ප්‍රියන්ත මහතාගේ දේහය නිදහස් කරගැනීම සඳහා ලක්ෂ 25 ක බිල් පතක් රෝහලට ගෙවීමට තිබූ අතර මසක් ඇ‌තුලත ගෙවන ලිඛිත පොරොන්දුවක් මත දේහය නිදහස් කර දුන්නා. එසේ ලබා දුන් සහනය වෙනුවෙන් එම රෝහලට අපගේ ස්තූතිය පුදකරනවා.වසර දෙකක කාලයක් තුල එතුමාගේ සො‌යුරිය දැනට ලක්ෂ 125ක් පමන මුදලක් ප්‍රින්ස් වෙනුවෙන් රෝහල් වලට ගාස්තු සඳහා වියදම් කලේ ඔවුන් සතුව තිබූ ඉඩකඩම් විකිනීමෙන් සහ ඔබ අප කළ පරිත්‍යාගයන් වලින්.”

මෙම සටහන අප උපුටා ගත්තේ කීර්ති පැස්කුවල් ගායන ශිල්පියාගේ ෆේස්බුක් සටහනකින්.

ප්‍රින්ස්ගේ බෙහෙත් ලබා ගැනීම සඳහා ෆාමසියට යන ඔහුගේ සොහොයුරිට බෙහෙත් ලබාදීම මුදල් නොගෙවීම නිසා ප්‍රතික්ෂේප වී ඇති අතර පසුව කළමණාකරුවෙකුගේ මැදහත්වීම නිසා ඇයට ප්‍රින්ස් වෙනුවෙන් අවසන් බෙහෙත් වේල ලබා ගැනීමට හැකිවූ බවද එම සටහනේ දැක්වෙනවා.

එම සටහන පහතින් කියවිය හැකියි. අපි මෙම පණිවිඩය හැකිපමණ ශෙයා කර මියගිය ප්‍රින්ස්ගේ පවුලට උදව් කරමු.

ඔබගේ අදහස් උදහස් එක්කරන්න

Back to Top Button